استارت آپ رز از استارت آپ های فعال در حوزه بازاریابی دیجیتال یا مدرن است که اصل و اساس آن برپایه بهره گیری از روش های علمی و کمک گرفتن از تکنولوژی های روز می باشد! هر کسب و کاری نیاز به بازاریابی مدرن دارد و اکنون مشکل اصلی کسب و کار ها در ایران در بحث فروش، پیدا کردن بازار هدف، ناتوانی در ارائه خدمت یا محصول و … است!

رز با ارائه روش هایی خلاقانه و تیمی مصمم و سخت کوش در پی برآورده کردن تمامی نیاز های صاحبان کسب، افراد جویای نام و کسانی که می خواهند موفقیت خود را تسریع ببخشند است.

شعار استارت آپ رز این است که هیچ چیز اتفاقی نیست! شاید نیاز است که کتاب های روانشناسی زیادی را بخوانید تا مفهوم این جمله برای شما آشکار شود! و واقعا که هیچ چیز اتفاقی نیست! مخصوصا کیفیت، پیشرفت، شهرت و …

 

با کمک استارت آپ رز و موارد جدیدی که به دنیای دیجیتال مارکتینگ اضافه کرده است می توانید کسب و کار خود را رونق ببشخید و به آینده ای بهتر بیندیشید! از نمونه خلاقیت ها طراحی پلن های بازاریابی خاص و مناسب هر نوع کسب و کار است! و یا طرح ساخت صفر تا صد شرکت (از خلق ایده تا آموزش تامین سرمایه) با هزینه ای کم برای اولین بار در ایران که رز با شعار هر ایرانی یک کارآفرین این هدف را دنبال می کند.

دیگر خلاقیت مهم را می توان طرح بازاریابی با هوش مصنوعی دانست که انقلابی در دنیا خواهد بود! و ایجاد ویدئو های تبلیغاتی یا معرفی ویژه عنوان کرد که بصورت مستقیم چیزی را تبلیغ یا معرفی نمی کنند بلکه گاهی حتی رویکرد انتقادی تند نسبت به یک محصول اتخاذ می شود که به شما قول می دهیم قرار است وضعیت کسب و کارتان را بسیار بهتر کند!

 

برخی از خلاقیت های رز